Český agregátor slev, slevkov.cz


Slevy nejsou jen pohádka :)

Podmínky použití


Bc. Lukáš Jevický, DiS. (IČ: 74984691) je provozovatelem internetového portálu slevkov.cz a dalších www stránek.

Návštěvou slevového agregátoru slevkov.cz potvrzujete, že jste si vědomi všech níže uvedených skutečností a podle těchto skutečností budete také postupovat. V případě nejasností v kterémkoliv bodě je návštěvník povinnen opustit stránky, nebo kontaktovat provozovatele emailem za účelem jejich ujasnění. Podmínky se vztahují na všechny osoby, které mají v úmyslu navštívit nebo užívají slevkov.cz a nabývají platnosti a účinnosti jejich zveřejněním.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případnou finanční či jinou újmu způsobenou ať už funkčností či nefunkčností služby a návštěvník nemá nárok na jakoukoliv náhradu vzniklé škody.


Zveřejnění nabídek slevových portálů (třetích osob/subjektů)


Slevový agregátor slevkov.cz přebírá některé informace (hromadné slevy) publikovaných na stránkách slevkov.cz z jiných zdrojů, které volně nabízejí své zdroje ke stažení nebo publikování. Kliknutím na některé odkazy můžete být přesměrováni na jiné stránky. Webové stránky jiných subjektů, na které agregátor odkazuje, nejsou pod kontrolou provozovatele, a ten tudíž neodpovídá za jejich obsah či vzhled. Neodpovídáme za případný neoprávněný zásah do autorských práv třetích osob užitím dodaného materiálu volně stažitelného ze stránek jiných subjektů. Tím se rozumí hromadné slevy, které jsou na slevkov.cz zveřejněny zejména pomocí XML feedu.


Pravidla slevových kupónů ZDARMA ke stažení


Slevový agregátor slevkov.cz provozuje vlastní službu slevových kupónů stažitelných zdarma. Slevový kupón, který si ve svém účtu vytvořil a zveřejnil Partner (osoba/subjekt nabízející služby nebo zboží) je poukaz s podrobným popisem a podmínkami slevy. Partner je povinnen jasně a přesně určit podmínky pro získání slevy. Tento kupón si po zveřejnění může stáhnout návštěvník zdarma.

Návštěvník si slevový kupón může stáhnout zdarma a za službu, nebo zboží na základě kupónu platí až u Partnera (zadavatele kupónu), nikoliv slevovému portálu slevkov.cz.

Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah slevového kuponu, ani za jeho podmínky, cenu, apod. Zodpovědný za obsah slevového kuponu je vždy Partner nabízející službu nebo zboží se slevou.


Ochrana osobních údajů


Přijetím těchto podmínek dává návštěvník v souladu se zákonem číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, na dobu užívání služby slevkov.cz souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování svých osobních údajů zadaných při registraci, a to pro účely související s provozem této služby a pro vzájemnou komunikaci s provozovatelem o všech jím poskytovaných službách a v souvislosti s nimi.


Závěrečná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo změny podmínek.

Pokud návštěvník nesouhlasí s těmito podmínkami, nemá nárok na užívání slevového portálu slevkov.cz.


newsletter slevkov.cz

Facebook slevkov.cz
Twitter slevkov.cz
PRO FIRMY: Chcete nabídnout svou službu/zboží zákazníkům slevkov.cz? Kontaktujte nás zde.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace