Český agregátor slev, slevkov.cz


Slevy nejsou jen pohádka :)

Slevkov.cz


Dnešní boom na internetu je nakupování na slevových serverech. Těchto serverů je již více než 200 a je pomalu nemožné všechny je procházet či hledat jednotlivé nabídky. Proto vznikl tento web. Slevkov.cz je místo, kde najdete všechny aktuální hromadné slevy pohromadě. Jednoduše můžete slevy filtrovat a vyhledávat. Zvolíte si kategorii nebo město, které Vás zajímá a už jen objednáváte. Pokud Vám zde některý ze slevových serverů chybí, kontaktujte nás.

Nabídky několikrát denně aktualizujeme a hlídáme změny. Proto Vám můžeme nabídnout stovky aktuálních slev v desítkách českých měst se slevou až 90% z původní ceny.Jak hromadné slevy vlastně fungují?


Na webových stránkách poskytovatele slev můžete najít každý den zajímavé nabídky zpravidla se slevou 40 - 90%. Např. slevy v restauracích, barech, wellness pobyty, dovolené, relaxace, adrenalin a jiné. Jak je možné, že jsou slevy tak výrazné? Podmínkou pro využití slevy je zpravidla její aktivace. Sleva je aktivována, pokud je zajištěn minimální počet zájemců o slevu. U každé slevy proto vidíte zda je sleva již aktivní. Pokud sleva není aktivní, neznamená to, že nabídku nemůžete využít. Platit však budete až po aktivování. 99% slev je zptavidla aktivováno.

Uvařte si ráno kafíčko, vydejte se na slevkov.cz a užívejte si nové slevy. Děkujeme za Vaši přízeň.Slevové kupóny (třetích osob/subjektů)


Pokud se Vám líbí některá nabídka, stačí na ni kliknout a budete přesměrováni na stránky poskytovatele slevy. Na stránkách poskytovatele slevy si můžete slevu koupit. Mějte na paměti, že webové stránky jiných subjektů, na které agregátor odkazuje, nejsou pod naší kontrolou, a tudíž neodpovídáme za jejich obsah či vzhled.


Slevové kupóny ZDARMA


Slevkov.cz Vám nabízí mnohem více. Nově nabízíme i vlastní službu slevových poukazů zdarma. Poukazy, které jsou označeny symbolem KUPÓN ZDARMA je speciální typ kupónu, který si můžete zdarma stáhnout a za službu/zboží, která je na kupónu uvedena platíte až u obchodníka.Ukázka slevového kupónu zdarma.

Celkový počet aktuálních aktivních nabídek: 1

newsletter slevkov.cz

Facebook slevkov.cz
Twitter slevkov.cz
PRO FIRMY: Chcete nabídnout svou službu/zboží zákazníkům slevkov.cz? Kontaktujte nás zde.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace