Copak byste si nechali ujít takový relax? :)


Copak byste si nechali ujít takový relax? :)


Proč zde nesmíte chybět?


Získáte nové zákazníky

Portál slevkov.cz Vám pomůže oslovit nové zákazníky z celé České republiky. V dnešní době jsou slevové kupóny hodně atraktivní a výrazně zvyšují poptávku po akčním zboží nebo službě. Pomocí nás můžete jednoduše propagovat své podnikání.Nízká cena

Nechceme Vás zruinovat. Chceme Vám pomáhat. Budete překvapeni, jak jízká je cena za vyvěšení slevového kupónu na slevkov.cz a k tomu malé překvapení. Zaregistrujte se zdarma, nebo nás můžete kontaktovat pro více informací.


Efektivní maketing pro firmy a partnery


Provozujete vlastní obchod nebo e-shop a chcete získat nové zákazníky? Nabízíme Vám výrazně levnější způsob k jejich oslovení, než nabídky klasických slevový portálů. Jak slevové poukazy fungují si můžete přečíst ZDE.


Vyplatí se Vám tento způsob reklamy?


  1. Formou slevových kupónů oslovíte pouze zákazníky, které nabídka opravdu zaujala. Ve srovnání např. s tištěnými kupóny do schránek ušetříte až desetitísce. Určitě znáte situaci, kdy Vám do schránky přijde leták, na který se 2 sekundy díváte a poté ho hodíte do krabice pod schránkami. Jeden letáček může v lepším případě stát cca 2Kč. K oslovení potenciálních 1000 zákazníků budete mít mnohonásobně vyšší náklady, než propagace pomocí slevkov.cz.

  2. Klasický slevový portál, který nabízí obdobné slevové kupóny placené předem si obvykle účtuje vysoká procenta z každého prodaného kupónu. My Vám žádné peníze z prodeje nestrháváme. Zákazník, který si kupón stáhne zaplatí za služby/zboží až u Vás.

  3. Reklama na internetu formou proklikové kampaně, nebo bannerové kampaně může být účinná, ale nese s sebou vysoké riziko, že zaplatíte příliš mnoho za nejistý výsledek.

  4. I kdyby slevová nabídka nebyla dostatečně zajímavá pro koncového zákazníka, určitě zviditelníte své podnikání za minimální náklady.newsletter slevkov.cz

Facebook slevkov.cz
Twitter slevkov.cz
PRO FIRMY: Chcete nabídnout svou službu/zboží zákazníkům slevkov.cz? Kontaktujte nás zde.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace